Beton en asfalt kan verwerkt worden met een vloerzaagmachine. Deze vloerzaagmachine voor beton en asfalt wordt aangedreven door een benzinemotor en heeft een maximale zaagdiepte van 150 millimeter.
Bij Verno Materieelverhuur huur je vloerzaagmachines in soorten en maten. Twijfel je over het reserveren en huren van één van onze machines of het gebruik ervan? Voor advies kan je altijd in één van onze vestigingen terecht of zoek telefonisch contact met één van onze medewerkers.
Beton en asfalt kan verwerkt worden met een vloerzaagmachine. Deze vloerzaagmachine voor beton en asfalt wordt aangedreven door een benzinemotor en heeft een maximale zaagdiepte van 150 millimeter.
Bij Verno Materieelverhuur huur je vloerzaagmachines in soorten en maten. Twijfel je over het reserveren en huren van één van onze machines of het gebruik ervan? Voor advies kan je altijd in één van onze vestigingen terecht of zoek telefonisch contact met één van onze medewerkers.
| Exclu | Slijtage blad |
| omschr1 | Vloerzaagmachine voor beton en asfalt |
| Zaagd | Maximaal 162 mm |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Listprice | 119.5 |
| Groupprice Week | 275.5 |
| Inventory | 2 |
| Afmeting | zaagblad Ø 450 ASGAT 25,4 mm, machine 122 x 60 x 100 cm |
| Gew | 99 kg |
| Leverbaarmet | diamantbladen voor div. soorten beton, asfalt en natuursteen |
| Toeren | blad 3000 tpm |
| Watinh | 30 liter |
| Omkast | Open set |
| Promotion Stofvrij | stofvrij werken |
| Sku | 558000030 |