Deze compacte handbediende lichtmasten op 230V zijn eenvoudig in serie te schakelen op één generator. Het voordeel van dit type lichtmast is dat ze compact zijn, ze hebben geen brandstofkosten, geen CO2 uitstoot en veroorzaken geen geluidsoverlast. De lichtmast heeft een compacte vormgeving, heftruckpockets en hijsogen. De 4x150W LED lampen zorgen voor een verlichtingsoppervlakte van maar liefst 3.000 m2.
Deze compacte handbediende lichtmasten op 230V zijn eenvoudig in serie te schakelen op één generator. Het voordeel van dit type lichtmast is dat ze compact zijn, ze hebben geen brandstofkosten, geen CO2 uitstoot en veroorzaken geen geluidsoverlast. De lichtmast heeft een compacte vormgeving, heftruckpockets en hijsogen. De 4x150W LED lampen zorgen voor een verlichtingsoppervlakte van maar liefst 3.000 m2.
| Aansl | 230V 16 Amp |
| Afmeting | (l x b x h) 110 x 110 x 257 cm (afgestempeld 233 x 233 x 1000 cm) |
| Gew | 380 kg |
| Lampty | 4 x 150W LED light |
| Lichtopbr | 61.000 lumen |
| Mastl | 10 mtr. |
| Mastrot | 340 graden |
| Max | verlichtbaar oppervlakte met 5 lux 2800 m2 |
| omschr1 | Lichtmast (230V) stationair LED |
| Telesc | Handmatig (handlier) |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Listprice | 100.5 |
| Groupprice Week | 217.5 |
| Inventory | 4 |
| Promotion Duurzaam | Keurmerk Duurzaam Huren |
| Stduitv | Doorkoppelmogelijkheid 230V |
| Omkast | Open set |
| Sku | 526000235 |
| Duurzaamhuren | 100% elektrisch |