| Max. overspanning 110 cm | |
| Afmeting | 170 x 100 cm |
| Gew | (zonder reling) 16 kg, gewicht reling p/st 6,5 kg |
| Hoo | Hoogte reling 100 cm |
| Max | Max. draagvermogen 1000 kg |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Listprice | 13 |
| Groupprice Week | 13 |
| Omkast | Open set |