Tuinfrees huren bij Verno
Op zoek naar een betrouwbare en gebruiksvriendelijke grondfreesmachine? Onze hydraulisch aangedreven tuinfrezen zijn een ideale hulp voor het frezen van grond in tuinen, akkers of andere (agrarische) toepassingen om grond los te maken en te bewerken.
De grondfrees, ook wel bakfrees genoemd, heeft een eenvoudige bediening met slechts 2 hendels, één voor de wielen en één voor de messen. Beide met traploos regelbare snelheid, zowel voor- als achteruit.
Tuinfrees huren bij Verno
Op zoek naar een betrouwbare en gebruiksvriendelijke grondfreesmachine? Onze hydraulisch aangedreven tuinfrezen zijn een ideale hulp voor het frezen van grond in tuinen, akkers of andere (agrarische) toepassingen om grond los te maken en te bewerken.
De grondfrees, ook wel bakfrees genoemd, heeft een eenvoudige bediening met slechts 2 hendels, één voor de wielen en één voor de messen. Beide met traploos regelbare snelheid, zowel voor- als achteruit.
| omschr1 | Tuinfrees 50 cm hydraulisch benzine |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Inventory | 5 |
| Listprice | 76 |
| Groupprice Week | 195 |
| Afmeting | 196 x 69 x 112 cm |
| Frbrdte | 50 cm |
| Frdpte | 13 cm |
| Gew | 252 kg |
| Stuurb | Traploos verstelbaar |
| Tank | 6,5 ltr euro 95 |
| Verm | 9,6 kW/13PK |