Wil je een vacuüm hijsunit huren voor het veilig en efficiënt tillen van stelconplaten, betonnen elementen of grote tegels? Dan is de vacuüm hijsunit accu van Verno de perfecte oplossing. Deze krachtige stelconzuiger op accu werkt volledig emissievrij, is voorzien van een radiografische afstandsbediening én eenvoudig te combineren met diverse machines zoals shovels, graafmachines of heftrucks. Perfect voor projecten waar duurzaamheid, efficiëntie en bedieningsgemak voorop staan.
Wil je een vacuüm hijsunit huren voor het veilig en efficiënt tillen van stelconplaten, betonnen elementen of grote tegels? Dan is de vacuüm hijsunit accu van Verno de perfecte oplossing. Deze krachtige stelconzuiger op accu werkt volledig emissievrij, is voorzien van een radiografische afstandsbediening én eenvoudig te combineren met diverse machines zoals shovels, graafmachines of heftrucks. Perfect voor projecten waar duurzaamheid, efficiëntie en bedieningsgemak voorop staan.
| Visibility | catalog + search |
| Unitofmeasure | stuks |
| Itemtype | simple |
| Uitgelicht Home | ja |
| Listprice | 240 |
| Groupprice Week | 560 |
| omschr1 | Vacuümunit Accu |
| Gew | 360 kg |
| Hefverm | max. 3.000 kg |
| Omkast | Open set |
| Accu 6037700ba73c9 | 2x 70 Ah |
| Afmnap | 70 x 90 cm (max. 1.870 kg) |
| Promotion Duurzaam | Keurmerk Duurzaam Huren |
| Promotion Nieuw | Nieuw |
| Sku | 552000157 |
| Bediening | Radiografisch op afstand (d.m.v. afstandbediening) |
| Afmetingenunit | 123 x 65 x 120 cm |
| Duurzaamhuren | 100% elektrisch |