Huren bij Verno Materieelverhuur betekent snelle levering, gratis transport*, jong A-merk materieel, persoonlijk contact, deskundig advies en met vestigingen in Groningen, Drenthe & Friesland zijn wij altijd in de buurt.
Huren bij Verno Materieelverhuur betekent snelle levering, gratis transport*, jong A-merk materieel, persoonlijk contact, deskundig advies en met vestigingen in Groningen, Drenthe & Friesland zijn wij altijd in de buurt.
| omschr1 | Trilplaat 18 kN/ benzine 45 cm |
| Uitvoer | Wielstel handgestart, alleen vooruit |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Inventory | 3 |
| Listprice | 46 |
| Groupprice Week | 124.5 |
| Afmeting | 112 x 45 x 92 cm |
| Bedrgw | 91 kg |
| Centrkr | 18 kN |
| Freq | 90 Hz |
| Mxstperc | 30% |
| Tank | 3,6 liter |
| Toeren | 3600 TPM |
| Werkbr | 45 cm |
| Wrksh | tot 25 meter/minuut |
| Omkast | Open set |
| Sku | 541000000 |