Voor het eenvoudig verwijderen van restanten wortels, boomstronken en stobben kies je voor het huren van een stobbenfrees. Met dank aan de zeer harde widiabeitels op de zwenkarm is uitgraven niet nodig en verpulver je stobben en wortels van bomen, heggen en struiken in een mum van tijd. Dit type stobbenfrees heeft een doorsnee van 45 centimeter, werkt op benzine en is eenvoudig in gebruik. Wist je dat Verno alles in huis heeft voor de hovenier? We vertellen je er hier graag meer over.
Wil je meer weten over de inzet? Neem dan gewoon contact op met onze collega's in Friesland, Groningen en Drenthe.
"Een grote stobbenfrees zoals je die misschien wel kent achter een tractor, die konden we niet inzetten op deze locatie. De mobiele en handzame stronkenfrees van Verno was de oplossing. Hij paste door de steeg en kon zo het achtererf op worden gereden. Met dank aan deze machine waren twee flinke stronken binnen twee uur moeiteloos verwijderd."
Voor het eenvoudig verwijderen van restanten wortels, boomstronken en stobben kies je voor het huren van een stobbenfrees. Met dank aan de zeer harde widiabeitels op de zwenkarm is uitgraven niet nodig en verpulver je stobben en wortels van bomen, heggen en struiken in een mum van tijd. Dit type stobbenfrees heeft een doorsnee van 45 centimeter, werkt op benzine en is eenvoudig in gebruik. Wist je dat Verno alles in huis heeft voor de hovenier? We vertellen je er hier graag meer over.
Wil je meer weten over de inzet? Neem dan gewoon contact op met onze collega's in Friesland, Groningen en Drenthe.
"Een grote stobbenfrees zoals je die misschien wel kent achter een tractor, die konden we niet inzetten op deze locatie. De mobiele en handzame stronkenfrees van Verno was de oplossing. Hij paste door de steeg en kon zo het achtererf op worden gereden. Met dank aan deze machine waren twee flinke stronken binnen twee uur moeiteloos verwijderd."
| Dia | Ø 45 cm |
| Exclu | Slijtage stobbenfrees eenmalig € 35,00 |
| omschr1 | Stobbenfrees Ø45 cm/ benzine |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Inventory | 2 |
| Listprice | 109.5 |
| Groupprice Week | 274 |
| Aantbei | 18 stuks |
| Frschf | Ø 450 x 20 mm |
| Gew | 200 kg |
| Tank | 9 liter |
| Wrktdpte | 40 cm |
| Omkast | Open set |