Onze shovel van 2.200 kg is een compacte machine, met knikbesturing. De inhoud van de standaard stortbak is 600 liter. Door zijn 4x4 wielaandrijving is deze shovel geschikt voor ieder terrein. De shovel kan maximaal 18 km per uur rijden. De kniklader wordt geleverd inclusief palletvorken en grondbak met inlegvel. Met palletvorken is de maximale werklast 950 kilo. De rechte kieplast is 1.450 kilo.
Onze shovel van 2.200 kg is een compacte machine, met knikbesturing. De inhoud van de standaard stortbak is 600 liter. Door zijn 4x4 wielaandrijving is deze shovel geschikt voor ieder terrein. De shovel kan maximaal 18 km per uur rijden. De kniklader wordt geleverd inclusief palletvorken en grondbak met inlegvel. Met palletvorken is de maximale werklast 950 kilo. De rechte kieplast is 1.450 kilo.
| omschr1 | Kniklader 2 ton/diesel |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Listprice | 201 |
| Groupprice Week | 703 |
| Aandrwiel | hydrostat. 4x4 |
| Afmeting | 359 x 130 x 227 cm |
| Eiggew | 2.100 kg (Type Xtra 2200 kg) |
| Inhbak | 0,50 mᶾ |
| Leverbaarmet | palletvorken, puinriek (inlegvel) 140 cm breed, mestvork, stenenklem, bandenklem |
| Rijsnh | 0-18 km/uur |
| Brandst | Diesel |
| Uitstrthgt | Maximaal 199 cm (Type Xtra 168 cm) |
| Wrklst | Met palletvorken 950 kg (Type Xtra 1140 kg) |
| Lplhgte | Maximaal 282 cm (Type Xtra 245 cm) |
| Promotion Duurzaam | Keurmerk Duurzaam Huren |
| Stgelevrd | inclusief palletvorken en grondbak met inlegvel |
| Omkast | Open set |
| Kieplastrecht | 1.450 kg (Type Xtra 2.050 kg) |
| Sku | 540001290 |
| Duurzaamhuren | Stage V |