Onze shovel van 2800 kg is een complete machine, met knikbesturing. De inhoud van de standaard grondbak van deze kniklader is 500 liter. Door zijn 4x4 wielaandrijving is deze shovel geschikt voor ieder terrein. De shovel kan maximaal 30 km per uur rijden. De kniklader wordt geleverd inclusief palletvorken, grondbak en puinbak. Met palletvorken is de maximale werklast 1600 kg. De rechte kieplast is 2900 kg.
Geheel passend in onze MVO-doelstellingen draaien alle machines op TRAXX Zero. Deze dieselsoort compenseert en reduceert CO2 uitstoot. De reductie wordt gerealiseerd door een meer efficiënte verbranding van brandstof. De resterende CO2 uitstoot wordt gecompenseerd door te investeren in gecertificeerde duurzame energieprojecten. Zo werkt ook u, met dank aan het materieel van Verno.nl, CO2-neutraal.
Dit product is ook verkrijgbaar met Stage V motoren.
Onze shovel van 2800 kg is een complete machine, met knikbesturing. De inhoud van de standaard grondbak van deze kniklader is 500 liter. Door zijn 4x4 wielaandrijving is deze shovel geschikt voor ieder terrein. De shovel kan maximaal 30 km per uur rijden. De kniklader wordt geleverd inclusief palletvorken, grondbak en puinbak. Met palletvorken is de maximale werklast 1600 kg. De rechte kieplast is 2900 kg.
Geheel passend in onze MVO-doelstellingen draaien alle machines op TRAXX Zero. Deze dieselsoort compenseert en reduceert CO2 uitstoot. De reductie wordt gerealiseerd door een meer efficiënte verbranding van brandstof. De resterende CO2 uitstoot wordt gecompenseerd door te investeren in gecertificeerde duurzame energieprojecten. Zo werkt ook u, met dank aan het materieel van Verno.nl, CO2-neutraal.
Dit product is ook verkrijgbaar met Stage V motoren.
| Visibility | catalog + search |
| Listprice | 224.5 |
| Groupprice Week | 821 |
| Afmeting | 424 x 140 x 234 cm |
| omschr1 | Kniklader 2,8 ton/Diesel |
| Rijsnh | 0-30 km/uur |
| Leverbaarmet | palletvorken, puinriek (160 cm breed), dichte bak (150 cm breed) |
| Eiggew | 2800 kg |
| Inhbak | 0,50 m3 |
| Aandrwiel | Hydrostat. 4x4 |
| Stgelevrd | inclusief palletvorken, grondbak en puinbak |
| Omkast | Open set |
| Uitstrthgt | 175 cm |
| Wrklst | 1600 kg |
| Lplhgte | 252 cm |
| Kieplastrecht | 2900 kg |
| Promotion Duurzaam | Keurmerk Duurzaam Huren |
| Sku | 540001294 |
| Duurzaamhuren | Stage V |