Betrouwbaar & compact; dat is deze 3,5 tons kniklader. Voorzien van hydrostatische 4-wielaandrijving en op beide assen een 100% schakelbare sper, brengt de kniklader een ongekende flexibiliteit op de werkvloer.
Betrouwbaar & compact; dat is deze 3,5 tons kniklader. Voorzien van hydrostatische 4-wielaandrijving en op beide assen een 100% schakelbare sper, brengt de kniklader een ongekende flexibiliteit op de werkvloer.
| Aandrwiel | Hydrostaat 4x4 |
| Afmeting | 458 x 155 x 230 cm (lxbxh) |
| Eiggew | 3.500 kg |
| Inhbak | 0,80 m3 |
| Leverbaarmet | Palletvorken, Puinriek met inlegvel, Dichte bak, Tegelriek, Mestklem |
| Lplhgte | maximaal 267 cm |
| omschr1 | Kniklader 3.500 kg Diesel Stage V |
| Rijsnh | 0-28 km/uur |
| Uitstrthgt | maximaal 180 cm |
| Wrklst | met palletvorken 2.200 kg |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Listprice | 248 |
| Groupprice Week | 856.5 |
| Promotion Nieuw | Nieuw |
| Stgelevrd | inclusief palletvorken, grondbak en puinbak |
| Omkast | Open set |
| Kieplastrecht | 3.800 kg |
| Promotion Duurzaam | Keurmerk Duurzaam Huren |
| Sku | 540001297 |
| Duurzaamhuren | Stage V |