Onze houtversnipperaar/takkenversnipperaar met Stage V motor is geschikt voor takken en stammen met een maximale diameter van 19 cm. De machine is eenvoudig te bedienen door de sensorknoppen aan beide kanten van de invoertrechter en is uitgevoerd met een no-stress indicator, hetgeen betekent dat de versnipperaar bij overbelasting de invoer enkele seconden stop zet om het hout te verwerken en dan weer verder gaat. Dit voorkomt dat de machine onnodig stil komt te staan door verstopping. De versnipperaar verwerkt hout tot houtsnippers met een snipperlengte van 5-20 mm. De uitvoertrechter is 270 graden draaibaar. De machine is geplaatst op een 80 km/h onderstel en voorzien van een noodknop.
Capaciteit ca. 18 m³ per uur.
Dit product is ook verkrijgbaar met Stage V motoren.
Onze houtversnipperaar/takkenversnipperaar met Stage V motor is geschikt voor takken en stammen met een maximale diameter van 19 cm. De machine is eenvoudig te bedienen door de sensorknoppen aan beide kanten van de invoertrechter en is uitgevoerd met een no-stress indicator, hetgeen betekent dat de versnipperaar bij overbelasting de invoer enkele seconden stop zet om het hout te verwerken en dan weer verder gaat. Dit voorkomt dat de machine onnodig stil komt te staan door verstopping. De versnipperaar verwerkt hout tot houtsnippers met een snipperlengte van 5-20 mm. De uitvoertrechter is 270 graden draaibaar. De machine is geplaatst op een 80 km/h onderstel en voorzien van een noodknop.
Capaciteit ca. 18 m³ per uur.
Dit product is ook verkrijgbaar met Stage V motoren.
| omschr1 | Houtversnippermachine maximaal 19 cm |
| Stamd | Max. 19 cm |
| Uitvoer | Aanhangwagen |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Inventory | 2 |
| Listprice | 266 |
| Groupprice Week | 776 |
| Afminv | 210 x 190 mm |
| Gew | 1200 kg |
| Houtdia | max. 19 cm |
| Stduitv | met veiligheidsbediening middels beugel, onderstel snelweg uitvoering, traploos instelbare invoersnelheid, invoerbesturing (invoer-stop-uitvoer) |
| Tank | 30 ltr |
| Uitwp | 270 graden traploos draaibaar |
| Motor | Stage V |
| Omkast | Open set |
| Promotion Duurzaam | Keurmerk Duurzaam Huren |
| Duurzaamhuren | Stage V |