De elektrische minikraan 1,9 ton biedt de perfecte oplossing voor compacte graafwerkzaamheden op plaatsen waar een laag geluidsniveau en geen CO₂ uitstoot wenselijk zijn, zoals op stedelijke of binnenlocaties. Met één acculading werk je gemiddelde een hele werkdag* en de accu laad je eenvoudig op. Qua prestaties doet de elektrische minigraver in helemaal niets onder ten opzichte van dieselvarianten. De vraag naar elektrisch materieel neemt toe, duurzaamheid is een pré en vaak gestelde eis bij aanbestedingen.
*onder normale werkomstandigheden
De elektrische minikraan 1,9 ton biedt de perfecte oplossing voor compacte graafwerkzaamheden op plaatsen waar een laag geluidsniveau en geen CO₂ uitstoot wenselijk zijn, zoals op stedelijke of binnenlocaties. Met één acculading werk je gemiddelde een hele werkdag* en de accu laad je eenvoudig op. Qua prestaties doet de elektrische minigraver in helemaal niets onder ten opzichte van dieselvarianten. De vraag naar elektrisch materieel neemt toe, duurzaamheid is een pré en vaak gestelde eis bij aanbestedingen.
*onder normale werkomstandigheden
| Visibility | Catalog + Search |
| Listprice | 231 |
| Groupprice Week | 922.5 |
| Afmeting | 404 x 98 x 236 cm (lxbxh) |
| omschr1 | Elektrische Mini-graafmachine 1,9 ton |
| Verm | 10kW-42Nm / 15kW-95Nm |
| Brdt | 98-130 cm (uitschuifbaar) |
| Hoo | 236 cm (transporthoogte) |
| Oplaadt | 3 fase laden ± 2 uur, 1 fase laden ± 10 uur |
| Werktijd | gemiddeld 1 werkdag bij normaal gebruik |
| Rijsnh | max. 4,2 km/uur Stand 1 0-2,2 km/uur – Stand 2 0-4,2 km/uur |
| Leverbaarmet | Diverse graafbakken en diverse aanbouwdelen |
| Stduitv | CW05 hydr. snelwissel, 1x extra functie op lepelsteel, onderwagen in breedte verstelbaar, 2 rijsnelheden, cabine |
| Eiggew | 1.940 kg |
| Gkverst | 80⁰/ 50⁰ |
| Grdpte | max. 239 cm |
| Snhgte | max. 374 cm |
| Strthgt | max. 270 cm |
| Omkast | Open set |
| Promotion Duurzaam | Keurmerk Duurzaam Huren |
| Sku | 540001007 |
| Accu 6037700ba73c9 | Lithium ijzer fosfaat LiFeP04 25 kwh |
| Lader | kabel met ingebouwde lader |
| Geluidsdruk | 50-70 dB(A) 500 tpm = 50 dB(A) 2400 tpm = 70 dB(A) |
| Duurzaamhuren | 100% elektrisch |