Dumpers huur je bij Verno Verhuur, dé verhuurder van Noord-Nederland! Bij ons vind je verschillende types dumpers; van hoogkiep tot rups en van diesel tot 100% elektrisch.
Deze dumpers 1,5 ton draaien volledig op accu en zijn bovendien voorzien van een goed klimvermogen en eenvoudige bediening. Grote hellingshoeken zijn geen probleem, daarnaast zijn zij met dank aan hun compacte afmeting smaller en lager dan vergelijkbare modellen. De gronddumpers zijn bij uitstek geschikt voor gebruik in gebouwen, op binnenstedelijke bouwplaatsen of bij landschapsprojecten. De elektrische wieldumper is voorzien van een 16 kWh ingebouwde accu en wordt geleverd met laadsnoer.
Dumpers huur je bij Verno Verhuur, dé verhuurder van Noord-Nederland! Bij ons vind je verschillende types dumpers; van hoogkiep tot rups en van diesel tot 100% elektrisch.
Deze dumpers 1,5 ton draaien volledig op accu en zijn bovendien voorzien van een goed klimvermogen en eenvoudige bediening. Grote hellingshoeken zijn geen probleem, daarnaast zijn zij met dank aan hun compacte afmeting smaller en lager dan vergelijkbare modellen. De gronddumpers zijn bij uitstek geschikt voor gebruik in gebouwen, op binnenstedelijke bouwplaatsen of bij landschapsprojecten. De elektrische wieldumper is voorzien van een 16 kWh ingebouwde accu en wordt geleverd met laadsnoer.
| Visibility | catalog + search |
| Unitofmeasure | stuks |
| Itemtype | simple |
| Listprice | 171.5 |
| Groupprice Week | 573 |
| Afmeting | 321 x 129 x 222 cm (beugel omhoog) (lxbxh) |
| Laadverm | 1.500 kg |
| omschr1 | Dumper 1.500 kg 4 x 4 Accu | 100% elektrisch |
| Uitvoer | 3-zijdig kiepend |
| Werktijd | 6 tot 8 uren |
| Rijsnh | 0-18 km/uur |
| Eiggew | 1.560 kg |
| Inhbak | 850 liter |
| Omkast | Open set |
| Accu 6037700ba73c9 | 80V - 16 kwh |
| Promotion Duurzaam | Keurmerk Duurzaam Huren |
| Sku | 540000825 |
| Duurzaamhuren | 100% elektrisch |