De aanhangwagens van Verno Materieelverhuur zijn geschikt voor het vervoeren van allerlei materialen. Zo kan je bijvoorbeeld zand, grind, tegels, tuinafval, gereedschap en inventaris vervoeren.
De aanhangwagens van Verno Materieelverhuur zijn geschikt voor het vervoeren van allerlei materialen. Zo kan je bijvoorbeeld zand, grind, tegels, tuinafval, gereedschap en inventaris vervoeren.
| Afmeting | 2,50 x 1,30 m |
| Laadverm | max. 1000 kg |
| omschr1 | Aanhangwagen enkelasser |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Inventory | 3 |
| Listprice | 36.5 |
| Groupprice Week | 103.5 |
| Laadvl | 55 cm |
| Uitvoer | Houten vloer, Sjorogen binnenzijde laadbak, Bindhaken/bindrail, Opklapbaar neuswiel, Aluminium zijschotten |
| Omkast | Open set |
| Sku | 516000000 |