Deze 6,6 tons wals is het behendige antwoord bij verdichtingsvraagstukken: 112 kN/74 kN centrifugaalkracht, 31/38 Hz trillingsfrequentie, 1,9/0,80 mm trillingsamplitude & met een werkbreedte van 182 cm. Voor het verdichten van asfalt zet je de trilwalsen van Verno Verhuur in. Verno.nl verhuurt diverse trilwalsen, met werkbreedtes en gewichten voor elke toepassing.
In onderstaande lijst ontdek je alle specificaties van deze 6,6 tons trilwals, voor meer informatie neem je contact op met één van onze verhuurspecialisten.
Huren bij Verno betekent snelle levering, gratis transport*, persoonlijk contact, deskundig advies en met vestigingen in Groningen, Drenthe & Friesland zijn wij altijd in de buurt.
Deze 6,6 tons wals is het behendige antwoord bij verdichtingsvraagstukken: 112 kN/74 kN centrifugaalkracht, 31/38 Hz trillingsfrequentie, 1,9/0,80 mm trillingsamplitude & met een werkbreedte van 182 cm. Voor het verdichten van asfalt zet je de trilwalsen van Verno Verhuur in. Verno.nl verhuurt diverse trilwalsen, met werkbreedtes en gewichten voor elke toepassing.
In onderstaande lijst ontdek je alle specificaties van deze 6,6 tons trilwals, voor meer informatie neem je contact op met één van onze verhuurspecialisten.
Huren bij Verno betekent snelle levering, gratis transport*, persoonlijk contact, deskundig advies en met vestigingen in Groningen, Drenthe & Friesland zijn wij altijd in de buurt.
| Brdt | 182 cm |
| Gew | 6.600 kg |
| omschr1 | Trilwals 6,6 ton/diesel 182 cm |
| Optie | Verdichtingsmeter |
| Uitvoer | Zelfrijdend |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Listprice | 313.5 |
| Groupprice Week | 1205.5 |
| Afmeting | 455 x 182 x 280 cm |
| Aslacht | 2.600 kg |
| Aslvr | 4.000 kg |
| Centrkr | 112 kN/74 kN |
| Rijsnh | met trilling 0-5,5 km/uur, zonder trilling 0-10,5 km/uur |
| Statlin | 23,7 kg/cm |
| Tank | 110 liter |
| Trampl | 1,9/0,80 mm |
| Trfreq | 31/38 Hz |
| aandrijving, trilling, remmen en sturing hydrostatisch | |
| Maxklmv | 46% |
| Omkast | Open set |
| Sku | 541000060 |