60-70 Hz trillingsfrequentie, 0,52 mm trillingsamplitude & met een rolbreedte van 120 cm: Deze 2,7 tons wals is het meer compacte antwoord bij verdichtingsvraagstukken.
60-70 Hz trillingsfrequentie, 0,52 mm trillingsamplitude & met een rolbreedte van 120 cm: Deze 2,7 tons wals is het meer compacte antwoord bij verdichtingsvraagstukken.
| Brdt | 120 cm |
| Gew | 2586 kg |
| omschr1 | Trilwals 2,7 ton/diesel 120 cm |
| Uitvoer | Zelfrijdend |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Listprice | 201 |
| Groupprice Week | 835 |
| Inventory | 2 |
| Afmeting | 284 x 128 x 249 cm |
| Rijsnh | met trilling 0-6,5 km/uur, zonder trilling 0-12 km/uur |
| Trampl | 0,52 mm |
| Trfreq | 60-70 Hz |
| Watinh | 220 liter |
| aandrijving, trilling, remmen en sturing hydrostatisch | |
| Tank | 40 liter |
| Omkast | Open set |
| Sku | 541000050 |