Deze 12,5 tons wals is het krachtige antwoord bij verdichtingsvraagstukken: 275 kN centrifugaalkracht, 30/36 Hz trillingsfrequentie, 1,9/1,0 mm trillingsamplitude & inclusief verdichtingsmeter.
Deze 12,5 tons wals is het krachtige antwoord bij verdichtingsvraagstukken: 275 kN centrifugaalkracht, 30/36 Hz trillingsfrequentie, 1,9/1,0 mm trillingsamplitude & inclusief verdichtingsmeter.
| Brdt | 213 cm |
| Gew | 12.525 kg |
| omschr1 | Trilwals 12,5 ton/ diesel 213 cm |
| Uitvoer | Zelfrijdend |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Listprice | 413.5 |
| Groupprice Week | 1499.5 |
| Afmeting | 581 x 225 x 298 cm |
| Aslacht | 5.525 kg |
| Aslvr | 7.000 kg |
| Centrkr | 275 kN |
| Extrtbh | verdichtingsmeter |
| Maxklmv | 45/43% |
| Rijsnh | 0-11 km/uur |
| Statlin | 32,9 kg/cm |
| Tank | 340 liter |
| Trampl | 1,9/1,0 mm |
| Trfreq | 30/36 Hz |
| aandrijving, trilling, remmen en sturing hydrostatisch | |
| Omkast | Open set |
| Sku | 541000070 |