Deze trilplaten zijn voorzien van ingebouwde verdichtingsmeters. De machine detecteert automatisch of de grond maximaal verdicht is. Deze efficiëntie bespaart u dan ook tijd, tijdens een verdichtingsklus. De trilplaten hebben een werkbreedte van 85 centimeter en hebben een slagkracht van 70 kN. De trilplaten zijn zeer geschikt voor het verminderen van volume in diverse zand- en steenachtige materialen. De trilplaten zijn bovendien extra wendbaar doordat ze voorzien zijn van zowel een voor- als een achteruit.
Deze trilplaten zijn voorzien van ingebouwde verdichtingsmeters. De machine detecteert automatisch of de grond maximaal verdicht is. Deze efficiëntie bespaart u dan ook tijd, tijdens een verdichtingsklus. De trilplaten hebben een werkbreedte van 85 centimeter en hebben een slagkracht van 70 kN. De trilplaten zijn zeer geschikt voor het verminderen van volume in diverse zand- en steenachtige materialen. De trilplaten zijn bovendien extra wendbaar doordat ze voorzien zijn van zowel een voor- als een achteruit.
| Brdt | 85 cm |
| omschr1 | Trilplaat 70 kN/ diesel 85 cm NIEUW met ingebouwde verdichtingsmeter |
| Uitvoer | Elektrisch gestart, voor-/ achteruit |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Inventory | 1 |
| Listprice | 117 |
| Groupprice Week | 384.5 |
| Afmeting | 98 x 75 x 103 cm |
| Bedrgw | 575 kg |
| Centrkr | 69 kN |
| Freq | 67 Hz |
| Mxstperc | 35% |
| Tank | 10 liter |
| Toeren | 2700 TPM |
| Wrksh | Maximaal 28 meter/minuut |
| Omkast | Open set |
| Sku | 541000024 |