Niet langer tobben met een losse tegelmat, voor het exclusievere tegelwerk en bestrating is er maar 1 oplossing: De Bomag tegeltriller.
De Bomag tegeltriller is speciaal ontwikkeld voor geglazuurd klinkerwerk en hardsteen en is voorzien van hard kunststof en een gevulkaniseerde onderplaat.
Niet langer tobben met een losse tegelmat, voor het exclusievere tegelwerk en bestrating is er maar 1 oplossing: De Bomag tegeltriller.
De Bomag tegeltriller is speciaal ontwikkeld voor geglazuurd klinkerwerk en hardsteen en is voorzien van hard kunststof en een gevulkaniseerde onderplaat.
| Afmeting | 154,5 x 63 x 103 cm |
| Bedrgw | 228 kg |
| Centrkr | 35 kN |
| Freq | 80 Hz |
| Mxstperc | 32% |
| omschr1 | Trilplaat voor tegels 35KN benzine |
| Tank | 3,1 liter |
| Toeren | 3600 tpm |
| Uitvoer | Handgestart, benzine, voor-/achteruit |
| Werkbr | 63 cm |
| Wrksh | 20 meter/minuut |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Inventory | 1 |
| Listprice | 77 |
| Groupprice Week | 231 |
| Url Video | https://youtu.be/2UvVXHSEAIc |
| Omkast | Open set |
| Promotion Duurzaam | Keurmerk Duurzaam Huren |
| Sku | 541000018 |
| Duurzaamhuren | Stage V |