Voor de huur van een trilplaat ben je bij Verno Verhuur ook aan het juiste adres. Naast brandstof aangedreven exemplaren vind je in ons assortiment ook verschillende elektrische trilplaten.
Deze Wacker Neuson APU3050e geschakelde trilplaat is dé vernieuwende factor binnen grondverdichting: Accu-aangedreven, directe aandrijving zonder V-snaar en voorzien van een omkeerbare trilplaat is hij jouw partner voor bodem- en asfaltverdichting en voor het verdichten van sleuven, zandbanen en het aantrillen van straatwerk. De trilplaat heeft een uitstekende voortgang op grond, zand en puin en biedt een hoog bedieningscomfort.
Voor de huur van een trilplaat ben je bij Verno Verhuur ook aan het juiste adres. Naast brandstof aangedreven exemplaren vind je in ons assortiment ook verschillende elektrische trilplaten.
Deze Wacker Neuson APU3050e geschakelde trilplaat is dé vernieuwende factor binnen grondverdichting: Accu-aangedreven, directe aandrijving zonder V-snaar en voorzien van een omkeerbare trilplaat is hij jouw partner voor bodem- en asfaltverdichting en voor het verdichten van sleuven, zandbanen en het aantrillen van straatwerk. De trilplaat heeft een uitstekende voortgang op grond, zand en puin en biedt een hoog bedieningscomfort.
| Visibility | catalog + search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Itemtype | simple |
| Uitgelicht Home | Ja |
| Listprice | 94 |
| Groupprice Week | 295.5 |
| Afmeting | 71 x 50 x 120 cm |
| Inclus | Acculader en 2 accu's |
| Uitvoer | Accu gedreven, voor- achteruit |
| Freq | 98 Hz |
| Werkbr | 50 cm |
| Werktijd | Circa 35 minuten |
| Wrksh | 19 meter/minuut |
| Centrkr | 30 kN |
| Bedrgw | 212 kg |
| Mxstperc | 48% |
| Omkast | Open set |
| Accu 6037700ba73c9 | Li-Ion 1425 Wh 20Ah |
| Promotion Duurzaam | Keurmerk Duurzaam Huren |
| Promotion Nieuw | Nieuw |
| Sku | 541000012 |
| Duurzaamhuren | 100% elektrisch |