Huren bij Verno Materieelverhuur betekent snelle levering, gratis transport*, jong A-merk materieel, persoonlijk contact, deskundig advies en met vestigingen in Groningen, Drenthe & Friesland zijn wij altijd in de buurt.
Huren bij Verno Materieelverhuur betekent snelle levering, gratis transport*, jong A-merk materieel, persoonlijk contact, deskundig advies en met vestigingen in Groningen, Drenthe & Friesland zijn wij altijd in de buurt.
| omschr1 | Trilplaat 20 kN/ benzine 50 cm |
| Uitvoer | Wielstel, hand gestart, alleen vooruit |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Inventory | 3 |
| Listprice | 56 |
| Groupprice Week | 145 |
| Afmeting | 109 x 50 x 97 cm |
| Bedrgw | 95 kg |
| Centrkr | 20 kN |
| Freq | 90 Hz |
| Mxstperc | 30% |
| Tank | 3,6 liter |
| Toeren | 3600 TPM |
| Werkbr | 50 cm |
| Wrksh | tot 30 meter/minuut |
| Omkast | Open set |
| Sku | 541000005 |