Huren bij Verno Materieelverhuur betekent snelle levering, gratis transport*, jong A-merk materieel, persoonlijk contact, deskundig advies en met vestigingen in Groningen, Drenthe & Friesland zijn wij altijd in de buurt.
Huren bij Verno Materieelverhuur betekent snelle levering, gratis transport*, jong A-merk materieel, persoonlijk contact, deskundig advies en met vestigingen in Groningen, Drenthe & Friesland zijn wij altijd in de buurt.
| Brdt | 95 cm |
| omschr1 | Trilplaat 100 kN/ diesel 95 cm |
| Uitvoer | Elektrisch gestart, voor-/ achteruit |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Inventory | 3 |
| Listprice | 142 |
| Groupprice Week | 437 |
| Afmeting | 189 x 90 x 108 cm |
| Bedrgw | 745 kg |
| Centrkr | 100 kN |
| Freq | 56 Hz |
| Mxstperc | 35% |
| Tank | 10 liter |
| Toeren | 2600 TPM |
| Wrksh | Tot 28 meter/minuut |
| Omkast | Open set |
| Sku | 541000028 |