Transportbanden in diverse lengtes huurt u bij Verno Materieelverhuur. Deze 3 meter lange transportband is uitermate geschikt om makkelijk grondstoffen te verplaatsen, zelfs uit lastige hoeken en plaatsen. De transportband werkt op stroom (230V) en is daardoor overal te gebruiken. De transportband is koppelbaar, wat betekent dat de transportbanden achter elkaar worden gezet en gekoppeld worden in stroom.
Transportbanden in diverse lengtes huurt u bij Verno Materieelverhuur. Deze 3 meter lange transportband is uitermate geschikt om makkelijk grondstoffen te verplaatsen, zelfs uit lastige hoeken en plaatsen. De transportband werkt op stroom (230V) en is daardoor overal te gebruiken. De transportband is koppelbaar, wat betekent dat de transportbanden achter elkaar worden gezet en gekoppeld worden in stroom.
| Lngt | 3 meter |
| omschr1 | Transportband 230V 3 meter |
| Snelhd | 24 meter/minuut |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Inventory | 2 |
| Listprice | 56.5 |
| Groupprice Week | 113.5 |
| Afmeting | 343 x 49 x 34 cm |
| Bandbrdte | 40 cm |
| Bandsnh | 24 meter/minuut |
| Gew | 100 kg |
| Isolatie | IP65 |
| Motor | 230V |
| Verm | 1/2 PK - 0,37 kW |
| Omkast | Open set |
| Sku | 534000460 |