Transportbanden in diverse lengtes huurt u bij Verno Materieelverhuur. Deze 4,5 meter lange transportband is uitermate geschikt om makkelijk grondstoffen te verplaatsen, zelfs uit lastige hoeken en plaatsen. De transportband werkt op stroom (230V) en is daardoor overal te gebruiken.
Transportbanden in diverse lengtes huurt u bij Verno Materieelverhuur. Deze 4,5 meter lange transportband is uitermate geschikt om makkelijk grondstoffen te verplaatsen, zelfs uit lastige hoeken en plaatsen. De transportband werkt op stroom (230V) en is daardoor overal te gebruiken.
| Lngt | 4,5 meter |
| omschr1 | Transportband 230V 4,5 meter |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Listprice | 70 |
| Groupprice Week | 126.5 |
| Afmeting | 478 x 49 x 34 cm |
| Bandbrdte | 40 cm |
| Bandsnh | 24 meter/minuut |
| Gew | 135 kg |
| Isolatie | IP65 |
| Motor | 230V |
| Verm | 2/3 PK - 0,50 kW |
| Omkast | Open set |
| Sku | 534000465 |