Met de machinetransporter van Verno Materieelverhuur vervoer je eenvoudig zware machines. Hierbij kan je denken aan graafmachines, dumpers, shovels, hoogwerkers of andere machines.
Met de machinetransporter van Verno Materieelverhuur vervoer je eenvoudig zware machines. Hierbij kan je denken aan graafmachines, dumpers, shovels, hoogwerkers of andere machines.
| Afmeting | 560 x 230 cm |
| Max | 2730 kg |
| omschr1 | Machinetransporter 3500 kg 365 x 184 cm |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Inventory | 8 |
| Listprice | 77.5 |
| Groupprice Week | 166 |
| Gew | 770 kg |
| Laadvl | ca . 37 cm |
| Uitvoer | Houten vloer, Sjorogen binnenzijde laadbak, Bindhaken, Plato voor graafbak, Zwaar neuswiel, Verstelbare lange oprijbanen (185 cm) |
| Afmbak | 3,65 x 1,84 mtr. |
| Omkast | Open set |
| Sku | 516000016 |