De kipper aanhangwagens van Verno Materieelverhuur zijn geschikt voor het vervoeren van los materiaal. Denk bijvoorbeeld aan tegels, los zand, grind of tuinafval. De kiepaanhanger is hydraulisch kantelbaar, en heeft aluminium schotten.
De kipper aanhangwagens van Verno Materieelverhuur zijn geschikt voor het vervoeren van los materiaal. Denk bijvoorbeeld aan tegels, los zand, grind of tuinafval. De kiepaanhanger is hydraulisch kantelbaar, en heeft aluminium schotten.
| Afmeting | 2,80 x 1,60 m |
| Laadverm | max. 2100 kg |
| omschr1 | Kipper-aanhangwagen 3 meter |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Inventory | 2 |
| Listprice | 75 |
| Groupprice Week | 232 |
| Laadvl | ca. 73 cm |
| Uitvoer | Hydraulisch kantelbaar, Met aluminium schotten, Zwaar neuswiel, Staalplaat op de bodem, Voorhek |
| Omkast | Open set |
| Sku | 516000010 |