Ben je van plan om op onverhard terrein grote hoeveelheden zwaar materieel te verplaatsen of te heffen? Dan is deze heftruck met 4x4 aandrijving op diesel zeer geschikt. Wij raden bij zeer zachte en/of drassige ondergrond het gebruik van rijplaten aan. De heftruck kan maximaal 3.000 kg heffen, op 50 centimeter van het vorkenbord af. De maximale hefhoogte is 3,7 meter en de maximale vorkbreedte is 200 centimeter. De heftruck wordt standaard geleverd met vorken van 1,20 meter lang.
Ben je van plan om op onverhard terrein grote hoeveelheden zwaar materieel te verplaatsen of te heffen? Dan is deze heftruck met 4x4 aandrijving op diesel zeer geschikt. Wij raden bij zeer zachte en/of drassige ondergrond het gebruik van rijplaten aan. De heftruck kan maximaal 3.000 kg heffen, op 50 centimeter van het vorkenbord af. De maximale hefhoogte is 3,7 meter en de maximale vorkbreedte is 200 centimeter. De heftruck wordt standaard geleverd met vorken van 1,20 meter lang.
| Gew | 6.020 kg |
| omschr1 | Ruwterrein-Heftruck 3 ton diesel 4x4 |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Listprice | 267.5 |
| Groupprice Week | 659.5 |
| Inventory | 1 |
| Aandrwiel | 4x4 |
| Stgelevrd | Met vorken 1,20 meter, Gesloten cabine |
| Vrknbrdte | Vorkenbordbreedte 200 cm |
| Afmeting | 471 x 210 x 275 cm |
| Hefhgte | Maximaal 3,70 meter |
| Hefverm | Maximaal 3.000 kg op 50 cm van vorkenbord |
| Banden | Alliance Multi-use |
| Omkast | Open set |