De aanhangwagens van Verno Materieelverhuur zijn geschikt voor het vervoeren van allerlei materialen. Deze tandemasser heeft een geheel gesloten bak, met een dubbele achterdeur.
De aanhangwagens van Verno Materieelverhuur zijn geschikt voor het vervoeren van allerlei materialen. Deze tandemasser heeft een geheel gesloten bak, met een dubbele achterdeur.
| Afmeting | 280 x 150 x 180 cm (lxbxh) |
| Gew | 650 kg |
| Laadverm | max.1350 kg |
| omschr1 | Aanhangwagen gesloten |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Inventory | 1 |
| Listprice | 49.5 |
| Groupprice Week | 112.5 |
| Laadvl | 50 cm |
| Uitvoer | Geheel gesloten, Dubbel achterdeur, Opklapbaar neuswiel, Verlichting binnenzijde |
| Omkast | Open set |
| Sku | 516000011 |