Nieuw binnen! Onze nieuwe, unieke toilet-unit voor heren; een unit met 2 toiletten en 4 urinoirgoten van 2,30 m. breed waardoor deze door meerdere personen tegelijkertijd gebruikt kan worden.
Nieuw binnen! Onze nieuwe, unieke toilet-unit voor heren; een unit met 2 toiletten en 4 urinoirgoten van 2,30 m. breed waardoor deze door meerdere personen tegelijkertijd gebruikt kan worden.
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Inventory | 1 |
| Groupprice Week | 780 |
| Promotion Nieuw | Nieuw |
| Aansl | 230V |
| Aant | 4 plasgoten van 2,30 m. breed en 2 toiletten |
| Unit staat op directe ondergrond, dus géén opstap nodig | |
| Afmeting | 650 x 250 x 265 cm |
| Gew | 1750 kg |
| Optie | Gebruik van een aquapressunit 5.000 liter wateropslag is optioneel |
| Omkast | Open set |