De unit is verkrijgbaar tot een 14 persoonsuitvoering en heeft aan beide kanten toiletten. Zo kunt u op evenementen bijvoorbeeld gebruik maken van deze units als u bezoekersaantallen tussen de 1000 en 1400 personen verwacht. Er is bovendien ook altijd een optie tot verdubbeling, door bijvoorbeeld de units te schakelen. Deze luxe toiletunit is zeer uitgebreid: De unit is voorzien van een wasbak met drie kranen met stromend water. Let op, dit is geen drinkwater! De toiletwagen komt inclusief toiletpapier, zeep en papieren handdoeken.
De unit is verkrijgbaar tot een 14 persoonsuitvoering en heeft aan beide kanten toiletten. Zo kunt u op evenementen bijvoorbeeld gebruik maken van deze units als u bezoekersaantallen tussen de 1000 en 1400 personen verwacht. Er is bovendien ook altijd een optie tot verdubbeling, door bijvoorbeeld de units te schakelen. Deze luxe toiletunit is zeer uitgebreid: De unit is voorzien van een wasbak met drie kranen met stromend water. Let op, dit is geen drinkwater! De toiletwagen komt inclusief toiletpapier, zeep en papieren handdoeken.
| Aansl | 230V |
| Aant | 14 toiletten |
| Gew | 2.000 kg |
| Inclus | 3 handwasplaatsen en spiegel |
| omschr1 | Toilet-unit met 14 toiletten |
| Rioola | Ø 110 mm |
| Verl | LED verlichting |
| Vv | Opening voor vorkheftruck (lepelgaten) en hijsogen |
| Wateraans | minimaal 3/4" |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Groupprice Week | 1006.5 |
| Inventory | 2 |
| Gebruik van aquapressunit 5.000 liter wateropslag is vereist | |
| Omkast | Open set |
| Sku | 556000400 |