Deze zelfrijdende telescoophoogwerker is ideaal voor bijvoorbeeld gevelreiniging, montagewerkzaamheden in de staalconstructie of bij het snoeien van bomen. De telescoophoogwerker rijdt op diesel en heeft rupsbanden. Hierdoor is de hoogwerker ook geschikt voor rijden op onverhard terrein.
Deze zelfrijdende telescoophoogwerker is ideaal voor bijvoorbeeld gevelreiniging, montagewerkzaamheden in de staalconstructie of bij het snoeien van bomen. De telescoophoogwerker rijdt op diesel en heeft rupsbanden. Hierdoor is de hoogwerker ook geschikt voor rijden op onverhard terrein.
| Gew | 7.500 kg |
| Mlplatf | 250 kg |
| omschr1 | Telescoophoogwerker Rups | 14 meter |
| Uitvoer | Zelfrijdend rups |
| Werkhgt | Maximaal 14,10 meter |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Inventory | 2 |
| Listprice | 516 |
| Groupprice Week | 1170 |
| Korfafm | 1,80 x 0,75 x 1,10 meter |
| Mhplatf | 12,1 meter |
| Rijsnh | 1,5 km/uur |
| Trafm | 6,34 x 2,25 x 2,00 meter (lxbxh) |
| Verm | 18,90 kW |
| Tank | 95 liter |
| Bodemvrhd | 0,34 meter |
| Zijdrkwdte | 10,70 meter |
| Omkast | Open set |
| Sku | 546000070 |
| Zwenken | 360 ̊ continu |
| Platformzwenken | 180 ̊ (90 ̊ + 90 ̊ ) |
| Rupsen | 450 mm stalen ketting |