Deze zelfrijdende telescoophoogwerker is ideaal voor bijvoorbeeld gevelreiniging, schilderwerkzaamheden of het snoeien van bomen. De telescoophoogwerker rijdt op diesel en heeft een 4x4 aandrijving. Hierdoor is de telescoophoogwerker ook geschikt voor rijden op onverhard terrein.
Deze zelfrijdende telescoophoogwerker is ideaal voor bijvoorbeeld gevelreiniging, schilderwerkzaamheden of het snoeien van bomen. De telescoophoogwerker rijdt op diesel en heeft een 4x4 aandrijving. Hierdoor is de telescoophoogwerker ook geschikt voor rijden op onverhard terrein.
| Gew | 14300 kg |
| Mlplatf | 227 kg |
| omschr1 | Telescoophoogwerker diesel/4 x 4/23m |
| Uitvoer | Zelfrijdend 4 x 4 |
| Werkhgt | Max. 23 m |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Listprice | 670 |
| Groupprice Week | 1508 |
| Inventory | 1 |
| Korfafm | 1,8 x 0,75 mtr |
| Mhplatf | 21 mtr |
| Rijsnh | 5,5 km/uur |
| Trafm | 11,5 x 2,43 x 2,64 mtr |
| Horizontale en verticale geleide instelling, Automatische vertraging eindstop telescoperen en liften/dalen, Automatische beveiliging op rijsnelheid, liftsnelheid en zwenksnelheid | |
| Omkast | Open set |
| Sku | 546000063 |