De stut-alone is bedoeld voor het tijdelijk ondersteunen van een gevel of bouwwerk waaronder een kozijn, staalconstructie of latei aangebracht moet worden. Extra mankracht is namelijk overbodig doordat de stut-alone dankzij het hefboomprincipe door één persoon bediend kan worden. Deze stand alone gevelstempel heeft een maximale lengte van 3,50 cm.
De stut-alone is bedoeld voor het tijdelijk ondersteunen van een gevel of bouwwerk waaronder een kozijn, staalconstructie of latei aangebracht moet worden. Extra mankracht is namelijk overbodig doordat de stut-alone dankzij het hefboomprincipe door één persoon bediend kan worden. Deze stand alone gevelstempel heeft een maximale lengte van 3,50 cm.
| Visibility | Catalog + search |
| Unitofmeasure | stuks |
| Itemtype | simple |
| Listprice | 40 |
| Groupprice Week | 40 |
| omschr1 | Stut-alone gevelstempel 2,44 - 3,50 meter | per set |
| Inclus | stempel |
| Gew | 29 kg |
| Lengtein | 244 cm |
| Lengteuit | 350 cm |
| Omkast | Open set |
| Max Belastingbijuitgeschovenlengte | 8,0 kN |
| Afstandgevel Stempel | 45 cm |