Huren bij Verno Materieelverhuur betekent snelle levering, gratis transport*, jong A-merk materieel, persoonlijk contact, deskundig advies en met vestigingen in Groningen, Drenthe & Friesland zijn wij altijd in de buurt.
Huren bij Verno Materieelverhuur betekent snelle levering, gratis transport*, jong A-merk materieel, persoonlijk contact, deskundig advies en met vestigingen in Groningen, Drenthe & Friesland zijn wij altijd in de buurt.
| Inclus | 35 kVA aggregaat, brandstoftank en watertank |
| omschr1 | Containerunit/ opstartset |
| Uitvoer | Automatische start/stop en tijdklok regulatie |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Listprice | 215.50 |
| Groupprice Week | 390 |
| Aansl | 1x63A/5p, 1x32A/5p, + 2x220V |
| Afmeting | 300 x 245 x 260 cm |
| Amp | 50 Amp. |
| Beveil | Thermische schakelaars, Instelbare aardlekschakelaar |
| Brstverb | 7 ltr/uur bij vollast |
| Gew | 4500 kg |
| Hydrst | Max. 3,6 m3/uur max. 4,5 bar |
| Leverbaarmet | Div. voedingskabels en verdeelkasten |
| Stduitv | Supergeluidgedempt, gekeurd volgens NEN 3140, Auto start/stop, Tijdklok, Temperatuurbewaking, Externe temperatuurregeling |
| Tank | 900 ltr. diesel |
| Verm | 28kW |
| Volt | 400V/50Hz |
| Watinh | 900 ltr. |
| Omkast | Open set |
| Sku | 518100000 |