Op locaties waar geen of onvoldoende elektrisch vermogen beschikbaar is, maak je gebruik van een stroomaggregaat. De Ultra Silent Geluidgedempte aggregaten zijn zeer stil en een uitkomst als stroomvoorziening op bouwlocaties en evenemententerreinen.
De Ultra Silent generator is voorzien van vorkkokers en hijsoog, voor het eenvoudig tillen en verplaatsen van het stroomaggregaat. Het aggregaat is voorzien van diverse stroomaansluitingen, met de daarbij behorende beveiligingen.
Op locaties waar geen of onvoldoende elektrisch vermogen beschikbaar is, maak je gebruik van een stroomaggregaat. De Ultra Silent Geluidgedempte aggregaten zijn zeer stil en een uitkomst als stroomvoorziening op bouwlocaties en evenemententerreinen.
De Ultra Silent generator is voorzien van vorkkokers en hijsoog, voor het eenvoudig tillen en verplaatsen van het stroomaggregaat. Het aggregaat is voorzien van diverse stroomaansluitingen, met de daarbij behorende beveiligingen.
| Aansl | 1x 125A 5p CEE, 1x 63A 5p CEE, 1x 32A 5p CEE + 230V/RA |
| Afmeting | 251 x 114 x 168 cm (lxbxh) |
| Amp | 86 Ampere continu |
| Beveil | Thermische schakelaars, instelbare aardlekschakelaar |
| Brstverb | 12 ltr./uur bij vollast |
| Gew | 1850 kg |
| Leverbaarmet | Voedingskabels div. lengtes en diktes, div. verdeelkasten, brandstoftanks 1.000 of 3.000 ltr., vonkenvanger |
| Motor | Isuzu 4JJ1 |
| Stduitv | Ultra-geluidgedempt, 59 dB(A) op 7 mtr., gekeurd volgens NEN3140 |
| Tank | 150 ltr |
| Verm | 48 KW |
| Volt | 400V/50Hz |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Listprice | 147.5 |
| Groupprice Week | 307 |
| Promotion Duurzaam | Keurmerk Duurzaam Huren |
| Omkast | Open set |
| Sku | 518000053 |
| Duurzaamhuren | Ultra Silent |