Op zoek naar een betrouwbare en stille stroomoplossing voor jouw project? Onze supergeluidgedempte 50 kVA aggregaten zijn de ideale keuze voor vele toepassingen. Dankzij de geluiddemping en Stage V emissienorm biedt dit aggregaat niet alleen uitstekende prestaties, maar voldoet het ook aan de nieuwste milieueisen.
Onze 50 kVA aggregaten zijn perfect voor een breed scala aan toepassingen, zoals:
Heb je tijdelijke stroom nodig voor jouw project? De 50 kVA aggregaten van Verno bieden de oplossing. Neem vandaag nog contact met ons op voor meer informatie of om te reserveren!
Op zoek naar een betrouwbare en stille stroomoplossing voor jouw project? Onze supergeluidgedempte 50 kVA aggregaten zijn de ideale keuze voor vele toepassingen. Dankzij de geluiddemping en Stage V emissienorm biedt dit aggregaat niet alleen uitstekende prestaties, maar voldoet het ook aan de nieuwste milieueisen.
Onze 50 kVA aggregaten zijn perfect voor een breed scala aan toepassingen, zoals:
Heb je tijdelijke stroom nodig voor jouw project? De 50 kVA aggregaten van Verno bieden de oplossing. Neem vandaag nog contact met ons op voor meer informatie of om te reserveren!
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | stuks |
| Itemtype | simple |
| Uitgelicht Home | ja |
| Listprice | 145.5 |
| Groupprice Week | 301.5 |
| Afmeting | 270 x 106 x 185 cm |
| Gew | 2.100 kg |
| Uitvoer | Supergeluidgedempt |
| Aansl | 1x 125A5p CEE, 1x 63A5pCEE, 1x 32A5pCEE, 1x 230V/RA |
| Verm | 50 kVA/40KW |
| Amp | 72 Amp continu |
| Beveil | Thermische schakelaars, instelbare aardlekschakelaar |
| Volt | 400V/50Hz |
| Tank | 150 liter |
| Leverbaarmet | Voedingskabels div. lengtes en diktes, div. verdeelkasten, brandstoftanks 1.000 of 3.000 ltr., vonkenvanger |
| Brstverb | +/- 10 liter/uur bij 100% belasting |
| Omkast | Open set |
| Promotion Duurzaam | Keurmerk Duurzaam Huren |
| Promotion Nieuw | Nieuw |
| Sku | 518000049 |
| Duurzaamhuren | Stage V |