Voor de huur van aggregaten bent u in Friesland, Groningen en Drenthe bij Verno Materieelverhuur aan het juiste adres; aggregaten van 1,7 tot 250 kVA en van koffermodel tot ultrageluidgedempt exemplaar!
Voor de huur van aggregaten bent u in Friesland, Groningen en Drenthe bij Verno Materieelverhuur aan het juiste adres; aggregaten van 1,7 tot 250 kVA en van koffermodel tot ultrageluidgedempt exemplaar!
| Aansl | 1x 63A/5p CEE, 1x 32A/5p CEE, 1x 230VAC 16A RA |
| Amp | 56 Amp. bij 400V |
| Beveil | Thermische schakelaars, Aardlekschakelaar |
| Uitvoer | Supergeluidgedempt |
| Verm | 40 kVA/ 30 kW |
| Volt | 400V/ 50 Hz |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Inventory | 3 |
| Listprice | 127.5 |
| Groupprice Week | 277 |
| Afmeting | 190 x 100 x 140 cm (Type Stage V 202 x 104 x 175 cm) |
| Brstverb | 2,2 liter/uur onbelast, 4,8 liter/uur bij 50% belasting, 9 liter/uur bij 100% belasting |
| Gew | 1.250 kg (Type Stage V 1.350 kg) |
| Leverbaarmet | Vonkenvanger, Voedingskabels div. lengtes en diktes, div. verdeelkasten en brandstoftanks 1000 ltr |
| Tank | 100 liter (Type Stage V 110 liter) |
| Omkast | Open set |
| Sku | 518000047 |