20 kVA Aggregaat 400V Diesel – Superstil & Betrouwbaar
Heb je tijdelijk stroom nodig op een bouwplaats, bij een evenement of tijdens onderhoudswerkzaamheden? Huur dan het 20 kVA aggregaat 400V diesel van Verno. Deze supergeluidgedempte Stage V-aggregaat levert betrouwbare kracht, is eenvoudig te bedienen en voldoet aan de strengste milieu- en geluidsnormen.
Betrouwbare stroomvoorziening voor elk project
Met een vermogen van 20 kVA (25 Ampère) en een spanning van 400V / 50Hz is dit aggregaat geschikt voor het aandrijven van materieel en apparatuur. Dankzij de Yanmar dieselmotor ben je verzekerd van langdurige prestaties en een laag brandstofverbruik.
Superstil en milieuvriendelijk aggregaat huren
Het aggregaat is supergeluidgedempt met een geluidsniveau van slechts 62 dB(A) op 7 meter afstand, ideaal voor gebruik in geluidsgevoelige omgevingen of in de avonduren. Dankzij de Stage V-emissienorm en robuuste behuizing is het aggregaat ook geschikt voor stedelijke toepassingen.
Veiligheid en gebruiksgemak gegarandeerd
Dit aggregaat is volledig NEN 3140 gekeurd en o.a. voorzien van:
- Thermische beveiliging
- Aardlekschakelaars
Toepassingen
- Bouwplaatsen en infraprojecten
- Festivals en tijdelijke evenementen
- Tijdelijke stroom bij calamiteiten of onderhoud
20 kVA Aggregaat 400V Diesel – Superstil & Betrouwbaar
Heb je tijdelijk stroom nodig op een bouwplaats, bij een evenement of tijdens onderhoudswerkzaamheden? Huur dan het 20 kVA aggregaat 400V diesel van Verno. Deze supergeluidgedempte Stage V-aggregaat levert betrouwbare kracht, is eenvoudig te bedienen en voldoet aan de strengste milieu- en geluidsnormen.
Betrouwbare stroomvoorziening voor elk project
Met een vermogen van 20 kVA (25 Ampère) en een spanning van 400V / 50Hz is dit aggregaat geschikt voor het aandrijven van materieel en apparatuur. Dankzij de Yanmar dieselmotor ben je verzekerd van langdurige prestaties en een laag brandstofverbruik.
Superstil en milieuvriendelijk aggregaat huren
Het aggregaat is supergeluidgedempt met een geluidsniveau van slechts 62 dB(A) op 7 meter afstand, ideaal voor gebruik in geluidsgevoelige omgevingen of in de avonduren. Dankzij de Stage V-emissienorm en robuuste behuizing is het aggregaat ook geschikt voor stedelijke toepassingen.
Veiligheid en gebruiksgemak gegarandeerd
Dit aggregaat is volledig NEN 3140 gekeurd en o.a. voorzien van:
- Thermische beveiliging
- Aardlekschakelaars
Toepassingen
- Bouwplaatsen en infraprojecten
- Festivals en tijdelijke evenementen
- Tijdelijke stroom bij calamiteiten of onderhoud
| Aansl | 1x 32A/5p, 1x16A/5p, 1x230V/RA |
| Freq | 50 Hz |
| omschr1 | 20 kVA Aggregaat SGG |
| Uitvoer | Supergeluidgedempt 62 dba/87 lwa |
| Verm | 20 kVA/16 kW |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Inventory | 1 |
| Listprice | 108.5 |
| Groupprice Week | 237.5 |
| Gekeurd volgens NEN 3140 | |
| Afmeting | 165 x 85 x 130 cm |
| Amp | 25 Amp. bij 400V |
| Beveil | Thermische schakelaars, Aardlekschakelaar (instelbaar) |
| Brstverb | 2,3 liter per uur bij 50% belasting, 4 liter per uur bij 100% belasting |
| Gew | 725 kg |
| Leverbaarmet | Vonkenvanger, Voedingskabels div. lengtes en diktes, div. Verdeelkasten, Brandstoftanks 1000 ltr. |
| Motor | Yanmar 4TNV88 Stage V |
| Tank | 62 liter diesel |
| Volt | 400V/50Hz |
| Omkast | Open set |
| Promotion Duurzaam | Keurmerk Duurzaam Huren |
| Sku | 518000030 |
| Duurzaamhuren | Stage V |