Stroomaggregaten van 1,7 tot 250 kVA en van koffermodel tot ultrageluidgedempt exemplaar; u huurt ze in Friesland, Groningen en Drenthe bij Verno Materieelverhuur.
Stroomaggregaten van 1,7 tot 250 kVA en van koffermodel tot ultrageluidgedempt exemplaar; u huurt ze in Friesland, Groningen en Drenthe bij Verno Materieelverhuur.
| Aansl | Klemmenstrook 1x 125A/5p, 1x63A/5p, 1x32A/5p + 220V |
| Freq | 50 Hz |
| omschr1 | 150 kVA Aggregaat SGG |
| Uitvoer | Supergeluidgedempt |
| Verm | 120 KW |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Listprice | 266 |
| Groupprice Week | 636 |
| Inventory | 1 |
| Afmeting | 350 x 130 x 180 cm |
| Amp | 228 Amp. continu |
| Beveil | Thermische schakelaars, Instelbare aardlekschakelaar |
| Brstverb | 30 ltr./uur bij vollast |
| Gew | 3200 kg |
| Leverbaarmet | Voedingskabels div. lengtes en diktes, div. verdeelkasten, brandstoftank 1000 ltr, vonkenvanger |
| Stduitv | Supergeluidgedempt, gekeurd volgens NEN 3140, Elektronische toerenregeling |
| Tank | 300 ltr. diesel |
| Volt | 400V/50Hz |
| Omkast | Open set |
| Sku | 518000062 |