Deze draagbare accupack gebruik je als aanvulling op de basisunit accupack. De basisunit is de hoofunit met 230V-aanlsuiting welke aangevuld kan worden met meerdere accupacks van 1600W per stuk. Met dit stapelbare batterijensysteem kun je dan ook milieuvriendelijk voorzien in stroombehoefte en de capaciteit eenvoudig uitbreiden of juist verkleinen.
Deze draagbare accupack gebruik je als aanvulling op de basisunit accupack. De basisunit is de hoofunit met 230V-aanlsuiting welke aangevuld kan worden met meerdere accupacks van 1600W per stuk. Met dit stapelbare batterijensysteem kun je dan ook milieuvriendelijk voorzien in stroombehoefte en de capaciteit eenvoudig uitbreiden of juist verkleinen.
| Visibility | catalog + search |
| Unitofmeasure | stuks |
| Itemtype | Simple |
| Listprice | 32 |
| Groupprice Week | 96 |
| Afmeting | 51 x 34 x 23 cm |
| Laadverm | 360 watt (6A) |
| Gew | 15,2 kg |
| Beveil | . |
| Volt | 58,8 volt |
| Cap | 1600 Wh |
| Oplaadt | 5 uur |
| Omkast | Open set |
| Technischegegevensbatterij | . |
| Celltechnologie | Lithium-ion |
| Aantalcycli | >600 cycli |
| Nominalespanning | 51,8 volt |
| Laden | . |
| Omgevingsvereisten | . |
| Temperatuurbijladen | 0 tot 25 ̊C |
| Temperatuurbijgebruik | -10 tot 35 ̊C |
| Temperatuurbijopslag | 0 tot 30 ̊C |
| Relatieveluchtvochtigheid | 10-90% |
| Temperatuurbeveiliging | Boven- en ondertemperatuur beveiliging |
| Beveiligingsstandaard | EN 60950-01 |
| Promotion Duurzaam | Keurmerk Duurzaam Huren |
| Duurzaamhuren | Accupacks en batterijen |