Stroomaggregaat huren in Friesland, Groningen of Drenthe?
Dat doet u bij Verno Materieelverhuur: aggregaten van 1,7 tot 250 kVA en van koffermodel tot ultrageluidgedempt exemplaar!
Stroomaggregaat huren in Friesland, Groningen of Drenthe?
Dat doet u bij Verno Materieelverhuur: aggregaten van 1,7 tot 250 kVA en van koffermodel tot ultrageluidgedempt exemplaar!
| Aansl | Klemmenstrook, powerlock's, 1x 125A 5p, 1x 63A/5p, 1x 32A/5p, 1x 32A/5p, 1x 16A/5p, 2x 230V/RA |
| Freq | 50 Hz |
| omschr1 | 60 kVA Aggrgegaat SGG |
| Uitvoer | Supergeluidgedempt, Supergeluidgedempt 62 dba/87 lwa, gekeurd volgens NEN 3140 |
| Verm | 60 kVA/ 48kW |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Inventory | 2 |
| Listprice | 135 |
| Groupprice Week | 293 |
| Afmeting | 285 x 110 x 203 cm |
| Amp | 86 Amp. bij 400V |
| Beveil | Thermische schakelaars, Instelbare aardlekschakelaar |
| Brstverb | 10 ltr/uur bij 75% belasting, 14 ltr/uur bij 100% belasting |
| Gew | 2200 kg |
| Leverbaarmet | Vonkenvanger, Voedingskabel div. lengtes en diktes, div. verdeelkasten, Brandstoftanks 1000/3000 ltr, Omschakelbaar naar 440v/60Hz |
| Motor | Iveco NEF 45 SM 1F (stage 3-A) |
| Tank | 150 liter Diesel |
| Volt | 400V/50Hz |
| Omkast | Open set |
| Sku | 518000050 |