Stroomaggregaat huren?
Dat doet u in Friesland, Groningen en Drenthe bij Verno Materieelverhuur: aggregaten van 1,7 tot 250 kVA en van koffermodel tot ultrageluidgedempt exemplaar!
Stroomaggregaat huren?
Dat doet u in Friesland, Groningen en Drenthe bij Verno Materieelverhuur: aggregaten van 1,7 tot 250 kVA en van koffermodel tot ultrageluidgedempt exemplaar!
| Aansl | 1x 63A/5P, 1x 32A/5p, 1x 230VAC 16A RA |
| Afmeting | (lxbxh) 190x95x120 |
| Amp | 32 Amp. continu |
| Beveil | Thermische schakelaars, Aardlekschakelaar |
| Gew | 1.050 kg |
| Uitvoer | Supergeluidgedempt, Supergeluidgedempt 64 dba/89 lwa, gekeurd volgens NEN 3140 |
| Verm | 30 kVA/ 24 kW |
| Volt | 400 V/50 Hz |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Listprice | 117 |
| Groupprice Week | 266 |
| Brstverb | 1,8 liter/uur onbelast, 3 liter/uur bij 50% belasting, 6 liter/uur bij 100% belasting |
| Leverbaarmet | vonkenvanger, voedingskabels div. lengtes en diktes, diverse verdeelkasten, brandstoftanks 1.000 ltr. |
| Tank | 82 ltr |
| Omkast | Open set |
| Sku | 518000037 |