Mobiel stroomaggregaat huren in Friesland, Groningen of Drenthe?
Mobiel stroomaggregaat huren in Friesland, Groningen of Drenthe?
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Listprice | 228.5 |
| Groupprice Week | 551.5 |
| Gew | 2500 kg |
| omschr1 | 100 kVA Aggregaat SGG op aanhanger |
| Afmeting | 310 x 125 x 175 cm |
| Uitvoer | Supergeluidgedempt, Gekeurd volgens NEN3140, elektronisch toerenregeling |
| Aansl | Klemmenstrook 1 x 125A/5p, 1x63A/5p, 1x 32A/5p +220V |
| Freq | 50 Hz |
| Verm | 80 KW |
| Amp | 144 Amp. continu |
| Beveil | Thermische schakelaars, Instelbare aardlekschakelaar |
| Volt | 400V/50Hz |
| Tank | 250 liter diesel |
| Motor | Isuzu 4 HK1X watergekoeld |
| Leverbaarmet | Voedingskabels div. lengtes en diktes, div. verdeelkasten, brandstoftank 1000 ltr., Vonkenvanger div. Verdeelkasten Brandstoftank 1000 ltr Vonkenvanger |
| Brstverb | 20 liter per uur bij vollast |
| Omkast | Open set |
| Sku | 518000059 |