Stroomaggregaten van 1,7 tot 250 kVA en van koffermodel tot ultrageluidgedempt exemplaar; u huurt ze in Friesland, Groningen & Drenthe bij Verno Materieelverhuur.
Stroomaggregaten van 1,7 tot 250 kVA en van koffermodel tot ultrageluidgedempt exemplaar; u huurt ze in Friesland, Groningen & Drenthe bij Verno Materieelverhuur.
| Aansl | 2x WCD-RA 230V |
| Freq | 50 Hz |
| omschr1 | 1,7 kVA Aggregaat 230V/ benzine |
| Uitvoer | Koffermodel |
| Verm | 1,5 kW |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Listprice | 50 |
| Groupprice Week | 117 |
| Inventory | 2 |
| Afmeting | 56 x 34 x 42 cm (lxbxh) |
| Amp | 6,4 Amp |
| Beveil | Elektronisch |
| Gew | 22 kg |
| Motor | Honda GX100 luchtgekoeld |
| Tank | 1,7 ltr |
| Brandst | Benzine |
| Gekeurd volgens NEN3140 | |
| Volt | 230V |
| Omkast | Open set |
| Sku | 518000001 |