Deze complete set, bestaande uit de filterbox, ventilator en slangen (30 cm + 10 meter) biedt een unieke oplossing voor de beheersing van de luchtkwaliteit/stofbeheersing bij bouw- en renovatiewerkzaamheden. Ideaal voor stofvrij werken in een kleine ruimte, omdat de compacte kubus het stof intern opslaat en daarmee in staat is een lange stofzak te vervangen.
De filterbox is aan te passen aan verschillende werkzaamheden en locaties door te kiezen voor verschillende filters. Zo kan er gekozen worden voor een G4 grofstof filter in combinatie met F7 fijnstofzakkenfilter. Eventueel is de set uit te breiden met een HEPA-filter en een cassettefilter met koolstof ter bestrijding van nare geuren in bijv. renovatie-, bouw- en schildersmarkt en industrie.
Deze complete set, bestaande uit de filterbox, ventilator en slangen (30 cm + 10 meter) biedt een unieke oplossing voor de beheersing van de luchtkwaliteit/stofbeheersing bij bouw- en renovatiewerkzaamheden. Ideaal voor stofvrij werken in een kleine ruimte, omdat de compacte kubus het stof intern opslaat en daarmee in staat is een lange stofzak te vervangen.
De filterbox is aan te passen aan verschillende werkzaamheden en locaties door te kiezen voor verschillende filters. Zo kan er gekozen worden voor een G4 grofstof filter in combinatie met F7 fijnstofzakkenfilter. Eventueel is de set uit te breiden met een HEPA-filter en een cassettefilter met koolstof ter bestrijding van nare geuren in bijv. renovatie-, bouw- en schildersmarkt en industrie.
| Visibility | catalog + search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Itemtype | Simple |
| Listprice | 62 |
| Groupprice Week | 109.5 |
| Afmeting | 525 x 635 x 620 mm (filterbox) |
| omschr1 | Stofafzuiger/Luchtreiniger 3.000 mᶟ compleet |
| Inclus | Filterbox, ventilator, aansluitslang 30 cm, ventilatorslang 10 meter |
| Gew | 16 kg (filterbox) |
| Exclu | Filters. Filters dienen apart te worden aangeschaft. |
| Slanglngt | aansluitslang 30 cm + ventilatorslang 10 meter |
| Omkast | Open set |
| Slangdia | 300 mm |
| Ideaal wanneer er geen ruimte is voor een stofzak, eenvoudig te reinigen | |
| Sku | 534000851 |