Onze stationaire lichtmasten incl. aggregaat staan bekend om hun vermogen en bereik. De 4 x 300W lampen zorgen ervoor dat de masten op een volle tank maar liefst 180 uur kunnen draaien en een oppervlakte van 4500m2 verlichten. De masten kunnen 340 graden draaien. Aansluiting op netspanning is mogelijk, evenals doorkoppeling op 230V.
Onze stationaire lichtmasten incl. aggregaat staan bekend om hun vermogen en bereik. De 4 x 300W lampen zorgen ervoor dat de masten op een volle tank maar liefst 180 uur kunnen draaien en een oppervlakte van 4500m2 verlichten. De masten kunnen 340 graden draaien. Aansluiting op netspanning is mogelijk, evenals doorkoppeling op 230V.
| Gew | 1100 kg |
| Inclus | Aggregaat |
| Inh | tank 110 ltr. |
| Mastl | 8,5 m. |
| omschr1 | Lichtmast (incl. aggregaat) stationair |
| Uitvoer | 4 x 300W LED |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Listprice | 229.5 |
| Groupprice Week | 476.5 |
| Promotion Duurzaam | Keurmerk Duurzaam Huren |
| Afmeting | 130 x 120 x 250 cm (afgestempeld 262 x 242 x 830 cm) |
| Brstverb | 0,55 ltr/uur |
| Gelniv | 65 dBA op 7 mtr. |
| Gener | 3,5 kVA 230V |
| Mastrot | 340 graden |
| Max | Verlichtbaar oppervlakte met 5 lux: 4500 m2 |
| Stduitv | Schemerschakelaar, tijdschakelaar, op netspanning aan te sluiten, doorkoppeling mogelijk 230V 1,2 kVA |
| Telesc | Hydraulisch |
| Omkast | Open set |
| Sku | 526000240 |
| Duurzaamhuren | LED |