Een staaldraadlift is uitermate geschikt voor bijvoorbeeld renovatiewerk aan woningen.
Een staaldraadlift is uitermate geschikt voor bijvoorbeeld renovatiewerk aan woningen.
| Hefverm | Max. 300 kg |
| omschr1 | Staaldraadlift 230V / 300 kg |
| Optie | Mast schuifhek (verplicht) |
| Platfoh | 6 m |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Inventory | 3 |
| Listprice | 113.5 |
| Afmplatf | type A-32 = 90 x 140 cm; type A-34 = 90 x 150 cm |
| Groupprice Week | 113.5 |
| Omkast | Open set |
| Sku | 552000020 |