Sleuvenfrees huren? Bij Verno.nl vind je al het materieel wat in jouw straatje past! Met de kettinggraver maak je gemakkelijk en snel een sleuf, bijvoorbeeld ten behoeve van kabels en leidingen. De kettinggraafmachine is 10 centimeter en de maximale sleufdiepte is 60 centimeter. De sleufgraver werkt op benzine en is hydraulisch aangedreven.
Sleuvenfrees huren? Bij Verno.nl vind je al het materieel wat in jouw straatje past! Met de kettinggraver maak je gemakkelijk en snel een sleuf, bijvoorbeeld ten behoeve van kabels en leidingen. De kettinggraafmachine is 10 centimeter en de maximale sleufdiepte is 60 centimeter. De sleufgraver werkt op benzine en is hydraulisch aangedreven.
| omschr1 | Sleuvenfrees/ benzine |
| Sleufbr | 10 cm |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Listprice | 156.5 |
| Groupprice Week | 415 |
| Afmeting | 208 x 67 x 109 cm |
| Gew | 280 kg |
| Sldpte | maximaal 60 cm |
| Snhdrijd | Vooruit 3,3 km/uur, Achteruit 1,65 km/uur |
| Tank | 6,5 liter |
| Verm | 9 pk |
| Omkast | Open set |
| Sku | 534000400 |