Deze schaarhoogwerker is geschikt voor algemeen gebruik. De hoogwerker kan alleen verticaal stijgen en dalen, en kan het beste gebruikt worden op vlakke vloeren en egale oppervlakten. Het platform van de schaar kan uitgeschoven worden, zodat er op moeilijk bereikbare plekken toch gewerkt kan worden. Deze schaarhoogwerker is tevens verkrijgbaar met een lithium accu t.b.v. langere gebruiksduur en snellere oplaadtijd.
Deze schaarhoogwerker is geschikt voor algemeen gebruik. De hoogwerker kan alleen verticaal stijgen en dalen, en kan het beste gebruikt worden op vlakke vloeren en egale oppervlakten. Het platform van de schaar kan uitgeschoven worden, zodat er op moeilijk bereikbare plekken toch gewerkt kan worden. Deze schaarhoogwerker is tevens verkrijgbaar met een lithium accu t.b.v. langere gebruiksduur en snellere oplaadtijd.
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Listprice | 325 |
| Groupprice Week | 805 |
| Inventory | 1 |
| Afmplatf | 227x112 (ingeschoven) 316x112 (uitgeschoven) |
| Gew | 2930 kg (lithium)/ 2730 kg |
| Mlplatf | 320 kg (ingeschoven) 113 kg (uitschuifdeel) |
| omschr1 | Schaarhoogwerker accu (lithium) 12 meter |
| Platfoh | Maximaal 10 meter |
| Rijsnh | 0 - 4 km/uur |
| Stduitv | Met proportionele bediening en non-markeringsbanden |
| Trafm | 248 x 115 x 247/199 cm |
| Uitvoer | Zelfrijdend accu |
| Werkhgt | Max. 12 meter |
| Werktijd | Ongeveer 8 uren |
| Omkast | Open set |
| Promotion Duurzaam | Keurmerk Duurzaam Huren |
| Sku | 546000023 |
| Duurzaamhuren | 100% elektrisch |