De luchtreiniger stofafzuigunit van Verno heeft een afmeting van 71x37x38 centimeter en beschikt over traploze luchtverplaatsing. De luchtslangaansluiting heeft een doorsnede van 200 millimeter. De richtlijn (kwarts) stofvrij werken moet voorkomen dat gebruikers van diverse machines een gezondheidsrisico oplopen door fijnstof zoals inadembaar kwarts, asbest, chroom of hardhout.
De luchtreiniger stofafzuigunit van Verno heeft een afmeting van 71x37x38 centimeter en beschikt over traploze luchtverplaatsing. De luchtslangaansluiting heeft een doorsnede van 200 millimeter. De richtlijn (kwarts) stofvrij werken moet voorkomen dat gebruikers van diverse machines een gezondheidsrisico oplopen door fijnstof zoals inadembaar kwarts, asbest, chroom of hardhout.
| Afmeting | 71 x 37 x 38 cm |
| Amp | 1,4 Amp |
| Luchtvp | Traploos 0-5000 mᶟ |
| omschr1 | Luchtreiniger-/stofafzuigunit 500 m3/uur |
| Volt | 230V 50Hz |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Listprice | 56 |
| Groupprice Week | 103.5 |
| Verm | 175W |
| Omkast | Open set |
| Promotion Stofvrij | Stofvrij werken |
| Sku | 534000850 |
| Luchtslangaansluiting | Ø200 mm |